Брендмауери
Брендмауер - це величезне полотно, натягнуте на конструкцію укріплену на будівлі, може досягати тисячі і більше квадратних метрів в майдані. При установці брендмауера працюють спеціально треновані альпіністи друк деяких банерів інколи замовляють за кордоном зважаючи на відсутність на вітчизняному просторі необхідної друкарської техніки і матеріалів. Нестандартність розміщення і широка свобода в створенні оригінального сюжету висувають такий тип носія поза конкуренцію в порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами. Основне завдання стоїть перед брандмауером - створення позитивного іміджу компанії, просування бренду, просування нових товарів і послуг на ринок. Найбільш ефективний термін розміщення брендмауера від півроку до року, але інколи для клієнта настільки важливе місце розміщення що брандмауер клієнта вісить три і більше роки на одному і тому ж місці з періодичною зміною полотна.

Виходячи з тривалості розміщення до виготовлення брендмауерів пред'являються особливі вимоги :
- міцна банерна тканина або вінілова сітка;
- спеціальні, стійкі до кліматичних умов чорнила.

Якщо брендмауер розміщується в місцях схильних до вітрових навантажень, або якщо розмір брендмауера має дуже великі розміри, брендмауер виготовляється з вінілової (будівельною) сітки.

Розміри брендмауера можуть бути будь-якими - єдине обмеження - місце розташування брендмауера.

Основним матеріалом для виготовлення брендмауерів є вінілова (або банерна) тканина. До складу банера входить поліамідна сітка із статичними вічками залита з обох боків шаром ПВХ. Банерна тканина призначена для широкоформатного друку, має спеціальне лакове покриття, яке забезпечує якісне нанесення зображення.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio