Сітілайти
Сітілайт – конструкції з внутрішнім підсвічуванням, з форматом рекламної плоскості 1.2 х 1.8 м., встановлені, як правило, в центрі міста в місцях інтенсивного пішохідного руху. Саме пішоходи вважаються основною аудиторією сітілайтів. Сітілайти - сучасно оформлені конструкції трохи вище за людське зростання, рекламна плоскість яких розташована на рівні людського погляду, що підвищує якість контакту зображення із споживачем. Рекламним матеріалом служать постери надруковані на спеціальному папері методом двостороннього друку при якому зображення наноситься на постер з двох сторін так, щоб на просвіт кольору зображення були соковитими і яскравими. Сторони А сітілайтів часто працюють і на пішохідний і на транспортний потоки, сторони Б - лише на пішохідний.

Функціональність і невеликі розміри сітілайтов дозволяють встановлювати їх в центральних районах міста - уздовж завантажених автомобільних магістралей, що перетинають центр, на тротуарах і в пішохідних зонах. Завдяки дизайну і утилітарності сітілайти легко і органічно вписуються в будь-яке міське середовище. Як правило, сітілайти встановлюються серіями з декількох рекламоносіїв. Таке розташування дозволяє досягти повторюваності образу і сприяє його запам'ятовуванню.

Зосередження сітілайтів в найжвавіших районах і ключових місцях міста, ділових і торгівельних центрах збільшує ефективність використання рекламоносія даного формату.

  • Основні переваги сітілайтів:
  • - сучасний дизайн конструкції
  • - висока інформативність
  • - можливість розміщення носіїв в місцях, недоступних для інших форматів
  • - посилення рекламного звернення в нічний час за допомогою внутрішнього освітлення
  • - висока якість рекламного повідомлення незалежно від погодних умов
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio