Флаєри
Флаєр - паперовий лист, як правило стандартних форматів рекламно-інформаційного змісту. Можуть бути віддруковані з однієї або двох сторін з мінімальною післядрукарської обробкою (різка, фальцювання, біговка).

Флаєр - це яскрава, барвиста листівка, яка використовується як роздатковий матеріал в рекламних цілях. Не має заміни при швидкоплинних рекламних кампаніях. Флаєр - продукція, покликана широко освітити Вашу компанію, продукцію, яка певна захід. Останнім часом флаєр став невід'ємною частиною кожної вечірки і навіть дня народження, новосілля. Грамотно зроблений флаєр - це запорука успіху майбутнього заходу.

На флаєрах можна вказати дату, час і місце заходи, інформацію про товар або фотографії і імена учасників, схему проїзду. Флаер, як правило, поширюється вільно і дає знижку при придбанні товару або вхідного квитка.

Розповсюдженими є такі формати друку флаєрів: 10 х 14 см, 10 х 7 см, 20 х 10 см. На сьогоднішній день найпопулярніший формат - євростандарт. Зазвичай флаєр виготовляється на тонких сортах паперу.

Пропонуємо Вам друк флаєрів для різних заходів: концерти, вечірки, клубні тусовки ... Друкуємо флаєри різних форматів, будь-якого кольру, на різному папері, враховуючи побажання замовника і грунтуючись на власному досвіді.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio