Листівки
Листівка - паперовий носій з текстом (зображенням) агітаційно-політичного або інформаційного характеру. Листівку відрізняють актуальність змісту, порівняно великий тираж, оперативність випуску та розповсюдження. Вона може містити як оригінальний текст (відгуки, оголошення і т. п.), так і передруку (офіційні документи, художні твори та ін.)

Листівки є інформативнішою (але не дорожчою в порівнянні з візитними картками) поліграфічною продукцією. Вони містять коротку інформацію про компанію або пропоновані товари та послуги, графічні зображення, що додають матеріалу велику наочність.

Надрукована рекламна листівка - на сьогоднішній день один з найбільш реальних методів рекламного впливу на споживача.
Залежно від пропонованих товарів або послуг і типу цільової аудиторії листівки можуть бути іміджевими або інформаційними, відображати цінові пропозиції або лише описувати дані і переваги продукції, бути кольоровими або чорно-білими, друкуватися на щільному крейдованому або тонкому офсетному папері.

Висококласний друк листівок на якісному папері, оригінальний дизайн - все це разом дозволить відрізнити Ваш товар або послугу серед інших. Листівка має інформаційний та рекламний характер, формує інтерес і потреба у придбанні товарів і послуг.

Папір для друку листівок застосовується різних видів - від дешевого офсетного до глянцевого крейдованого щільністю 115 - 200 г /м2. Листівки відрізняються від буклетів відсутністю фальцювання. Листівки друкуються як двосторонні, так і односторонні.

Різноманіття сфер застосування листівки визначає різні вимоги до рівня і технології друку листівки, до матеріалів, на яких виконується друк листівок: офсетний папір, кольоровий папір, крейдований папір, самоклейка (для листівок - стікерів), картон (для листівок - флаєрів, листівок - листівок, листівок - квитків).

Наша поліграфічна компанія гарантує якість готової продукції: після друку листівки, друковані типографським способом стійкі до будь-яких атмосферних впливів і можуть використовуватися як в приміщеннях, так і поза ними.

Друк листівок здійснюється нашими фахівцями на найсучаснішому обладнанні. Це дає можливість гарантувати високу якість.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio