Буклети
Буклет (від франц. Bouclette - колечко) - твір друку, виготовлене на одному аркуші, складеному паралельними згинами в декілька сторінок так, що текст може читатися без розрізання, розкриваючись, як ширма.

Рекламні буклети - це ідеальний вибір для інформування потенційного клієнта про товари, послуги - в офісах продажів і компанії, на презентаціях, при поштовому розсиланні. Надруковані рекламні буклети - традиційний метод презентації послуг і товарів фірми на виставках та інших місцях проведення рекламних компаній. Рекламні буклети містять відповіді на типові питання, що виникають у Вашого потенційного клієнта.

Дизайн та друк буклетів - одна з найбільш затребуваних і одночасно поширених послуг.

Друк буклетів відрізняється широким вибором технічних можливостей. Офсетний друк буклету зазвичай виконується на крейдованому папері. Найбільш поширена щільність паперу для друку буклету складає 150 г/м2. Зазвичай, всі спецпропозиції щодо буклетів, пропонують використовувати для друку буклетів глянцевий і матовий крейдований папір. Скориставшись спецпропозиціями щодо буклетів, можна домогтися серйозної економії. Для друку буклетів використовуються різні сорти паперу: від простого крейдованого паперу до дорогих фактурних, тонованих дизайнерських паперів, здатних задовільнити будь-які вимоги замовника.

У сучасному світі буклет є найбільш затребуваним видом рекламної поліграфії. У формі буклету видаються короткі путівники, реклами, проспекти, програми. Він, безсумнівно, більш інформативний і компактний, ніж та ж листівка. На буклеті можна помістити будь-яку графічну (фотографії, схеми, малюнки) інформацію, опис і характеристики продукції або компанії, а також контактну (адреса, телефон, факс тощо) інформацію підприємства.

Буклет - це віддрукований аркуш паперу, складений навпіл, втричі, вчетверо і т.д. Таким чином, за своєю суттю - це фактично листівка, яка належним чином пройшла додатковий технологічний процес по згинанню в тому чи іншому напрямі.

У кінцевому результаті головною відмітною рисою буклету є відсутність елементів скріплення.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio