Корпоративні видання
В даний час у світі видається приблизно 10 тисяч щоденних газет, виданнь з іншою періодичністю - і того більше. А скільки преси створило людство за всю свою історію - взагалі не піддається лічбі.

Останнім часом багато говорять про корпоративну культуру. Одним з інструментів її створення і підтримки є випуск внутрішньофірмової газети. Виробництво повнокольорових корпоративних газет набуває з кожним днем все більшої актуальності. Намагаєтеся йти в ногу з часом? Час випускати власні корпоративні видання.

Для початку розглянемо, для чого потрібна корпоративна газета, чого з її допомогою можна досягти. По-перше, вона є речовим доказом наявності (в тій чи іншій мірі розвитку) корпоративної культури. Вона згуртовує колектив. Керівництво фірми може легко отримувати зворотний зв'язок від співробітників. З її допомогою можна проводити загальне обговорення існуючих у фірмі проблем і вирішувати їх, більш повно знайомитися зі співробітниками, розкривати і розвивати їх здібності, надавати можливість пробної публікації праць Ваших колег. Газета формує імідж компанії. Вона здатна поширювати внутрішньофірмову інформацію, мотивувати і стимулювати працівників. І нарешті, вона потрібна для того, щоб підготувати рекламний та інший матеріал про фірму.

Для великих компаній, що мають філії і представництва в різних містах та регіонах корпоративне видання - інструмент зовнішнього та внутрішнього маркетингу. Корпоративне видання може представляти собою газету, журнал, бюлетень або інший інформаційний носій. Випуск корпоративних видань включає не тільки редакційну підготовку матеріалу, але і весь технологічний цикл поліграфічного виробництва.

Видавнича справа - це майже мистецтво, а воно, як відомо безцінне. При цьому наша друкарня може зіставити Ваші бажання з можливостями, і запропонує максимум при планованому бюджеті.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio