Книги
Із визначення в словнику книга - це видання обсягом понад 48 сторінок. Книга розвивалася одночасно з розвитком суспільства, втілюючи в собі його основні досягнення і відповідаючи вимогам тієї чи іншої історичної епохи. Книга як продукт, створений у сфері матеріального виробництва, має речовинну форму, що відрізняється своєрідністю і індивідуальністю елементів, характерних для кожного історичного відрізка часу.

Незважаючи на те, що дедалі більшого розвитку набувають електронні способи зберігання і розповсюдження інформації, не варто забувати і про книгу.

Ви написали книгу? Ми допоможемо вам її видати. Друк вашої книги ви можете сміливо довірити нашої друкарні. Книги виготовляються методом офсетного друку. Найбільш розповсюджені формати - А4 (1 / 8) і А5 (1 / 16), але, в залежності від побажань замовника, можуть розглядатися інші розміри.

Книги в м'якій обкладинці Можливе виготовлення книг з будь-якою кількістю сторінок - від невеликої книжки-брошури до порівняно товстого видання або навіть багатотомника.

Книги в твердій палітурці Будь-яка кількість сторінок, будь-яка обробка обкладинки.

Книги в подарунковому виконанні та ексклюзив Повнокольоровий друк книг у подарунковому виконанні й ексклюзивних видань можлива у нас тиражем від 50 примірників. Нерідко в подарунковому виконанні старанні головні бухгалтери підприємств замовляють банківські та податкові звіти.

Великі та середні тиражі книг, а також брошур, журналів і газет економічно вигідно друкувати методом офсетного друку. Друк книг обмеженим тиражем, плетіння книг, верстка, дизайн - все це Ви можете замовити в нашій компанії!

Наша компанія пропонує Вам друк книг на власному обладнанні, що гарантує Вам повний контроль над якістю та термінами. Компанія пропонує Вам кольоровий і чорно-білий друк. Якщо Вам буде потрібно дизайн або верстка книги наші фахівці розроблять для Вас оригінальний дизайн і додадуть книзі закінчений вигляд за допомогою верстки. Ваша книга буде повністю підготовлена до друку.

Для друку книги Ви можете вибрати як стандартну папір, так і дизайнерський. Наші фахівці відповідно до Ваших побажань та дизайну книги підберуть для Вас папір. Наші технологи підберуть для книги плетіння й порадять Вам, які оздоблювальні роботи можна застосувати, щоб Ваша книга стала гідною прикрасою будь-якій книжковій полиці. Наші майстри втілять в життя незвичайні ідеї, а фахівці у відповідності з Вашими побажаннями розроблять концепцію оформлення з урахуванням всіх професійних секретів технологій палітурки книжок.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio