Брошури
Брошура (від франц. Brochure) - неперіодичне текстове друковане видання невеликого обсягу (у міжнародній практиці не менше 8 і не більше 48 сторінок, з'єднаних між собою за допомогою шиття скріпкою або ниткою.). Один із засобів масової друкованої пропаганди.

При цьому брошура - це один з найбільш поширених видів рекламної продукції, відносно недорогий і не вимагає додаткових капіталовкладень з боку рекламодавця.

Брошура краща при невеликих тиражах і низькій собівартості поліграфічної продукції. Вона вміщає значно більшу кількість інформації, ніж листівка або буклет і на столі керівника (адресата рекламної кампанії) вона «живе» довше.

Брошури найбільш повно інформують потенційних замовників про діяльність підприємства, про товари вироблюваних компанією і послуги, що надаються. Тому даний вид поліграфічної продукції є найбільш затребуваним на ринку поліграфії.

Виконана на якісному папері, в хорошому кольорі і переплетена належним чином, брошура за зовнішнім виглядом цілком може змагатися з іншими глянцевими журналами, будучи при цьому значно менш дорогим проектом. Така брошура може бути поміщена не тільки в спеціальну папку, але і стати окрасою книжкової полиці.

Друк брошур може здійснюватися на папері з різною щільністю із застосуванням різних технологій скріплення. Найбільш поширеним способами скріплення аркушів брошури або каталогу є клейове (при кількості смуг більше 64) або скріплення скріпкою. Якщо у вашій брошурі до 64 смуг (сторінок), то скріпка - оптимальний варіант. Формат брошур визначається її довжиною і шириною в готовому вигляді. Зазвичай даний вид друкарського виробу випускається у форматах А4 і А5, але можливі нестандартні розміри.

Для більш естетичного зовнішнього вигляду друкарського виробу ми можемо так само запропонувати Вам: ламінування, фольгування.

Ми друкуємо різноманітні рекламні брошури для презентацій товарів і послуг. Наше виконання брошури на хороших крейдованих і дизайнерських паперах з безліччю якісних ілюстрацій допоможуть Вам найбільш успішно вирішити покладені на цей вид рекламної продукції завдання.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio