Блокноти
На перший погляд, це компактний і зручний виріб поліграфічної продукції, призначений для записів. Так і є. Блокноти розрізняються обсягом, форматом і кріпленням. Призначень у блокнота може бути дуже багато.

Блокноти зручні як для повсякденної роботи, так і для використання в якості роздавального матеріалу при проведенні різних семінарів, конференцій, зборів презентацій. Блокноти можуть бути як самостійним виробом, так і напівфабрикатом - коли, наприклад, вони вставляються в папки. Звичайно, блокноти можна купити і в канцелярських магазинах, але не варто забувати, що блокнот - це один з видів представницької продукції. Солідні та процвітаючі компанії завжди виготовляють блокноти, зі своєю фірмовою символікою, за індивідуальним замовленням. Це дає право компанії зайвий раз підкреслити свою респектабельність.

Мета фірмового блокнота одна - зайвий раз нагадати своєму господареві про існування фірми, логотип якої він бачить кожен раз, коли бере блокнот в руки. Таким чином, рекламний блокнот - це не тільки засіб для занесення нотаток, але і довгострокова реклама. Кожен листок Ваших фірмових блокнотів є носієм інформації про Вас: чи це реклама, спрямована на збільшення продажів, або реклама іміджу.

Традиційно блокнот для записів має обкладинку, блок і картонну підкладку на пружині. Зазвичай для обкладинки використовується цупкий папір (250-300 гр. / кв. М) з гладкою або фактурною поверхнею. Може використовуватися дизайнерська папір і ручне декорування. Блоки виробляються з звичайного паперу щільністю 80 гр. / кв.м. Можливо нанесення на кожну сторінку елементів фірмового стилю (логотип, контактна інформація). Блокнот буває різних форматів - від А3 148,5 Х210 мм. до А5 210х148 мм і може мати найрізноманітніші форми: квадратні, округлі, прямокутні, трикутні.
 
Рекламный Украинский портал

Copyright © 2017
All rights reserved
Designed by:WebMaster Studio